Hakkımızda

DEHA Metal ülkemiz Demir/Çelik sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuş olup, 20 yılı aşkın iş tecrübesi ve sektör deneyimi ile geniş ürün gamını değerli sanayicilerimiz ve imalatçılarımıza sunmaktadır.

İstanbul/Tuzla tesislerinde 25.000 ton/yıl kapasiteli vasıflı çelik soğuk çekim uzun mamul üretimini gerçekleştirmekte olup, müşteri talepleri doğrultusunda hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Ürettiğimiz ürünler başta makine – imalat sanayi olmak üzere, otomotiv yedek parça, demiryolları, denizcilik, ziraat ve savunma sanayi gibi birçok endüstriye hammadde olarak sunulmaktadır. Üretimimiz dışında kalan diğer demir çelik ürünlerinin ise temsilciliğini yapmakta olduğumuz çok sayıda fabrikanın desteği ile  stoklarımıza ekleyerek müşterilerimize ulaştırılmasını sağlamaktayız.  Bu sayede müşteri ihtiyaçlarını tek merkezden karşılamaktayız.

Demir çelik sektöründeki gelişmeleri güncel olarak takip eden firmamız, konusunda uzman ve eğitimli kadrosu ile kurulduğundan bu yana birçok kıta ve ülkeye ihracat yapmış olup, yurt dışı bağlantılarını her geçen gün güçlendirerek ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Aynı zamanda ülkemizde üretimi mevcut olmayan bir çok vasıflı çelik ürünün de ithalatını yapmakta olup, ürün yelpazesini her geçen gün artırmaktadır.

Başlıca hedefi katma değer yaratan ürünler sunmak olan firmamız, uzman teknik ekibi ve tecrübeli yönetim kadrosu ile insana yatırımı her daim ilk sırada tutmakta olup, sürdürülebilir kalkınmaya öncelik vermektedir.

Misyon

Demir çelik sektöründe kaliteli üretim, ekonomik çözümler, hızlı ve esnek servis ile geniş çerçevede kullanıcıların tüm demir çelik ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hizmet vermektir.

Vizyon

Kurumların en değerli kaynaklarının yetişmiş insan gücü ve insana verdiği değer olduğunu hedef edinerek, ülkemiz ve dünya demir çelik sektörüne , çevreci, yenilikçi ve çok çeşitli ürünleri sunmaktır.